«ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ ՓԲԸ-ն ժամանակավորապես կասեցնում է վարկավորման գործընթացը
«ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ ՓԲԸ-ն հաշվի առնելով ՀՀ-ում տիրող կորոնավիրուսի (COVID-19) հետևանքով ստեղծված համաճարակային իրավիճակը, երկրում հայտարարված արտակարգ դրությունը և աշխատողների կյանքի և առողջության պահպանման գերակայությունը, վերջիններիս աշխատանքի անվտանգ պայմաններ ապահովելու անհրաժեշտությունը տեղեկացնում է`
25.03.2020թ.-ից մինչև 01.04.2020թ.-ը ժամանակավորապես դադարեցնում է Ընկերության վարկավորման պայմաններով նախատեսված բոլոր վարկատեսակներով վարկային հայտերի ընդունումը և վարկերի տրամադրումը
Ընկերության վարկերի վերանայումների, այդ թվում` COVID-19 վարակով պայմանավորված դիմումներն ընդունում է բացառապես առցանց (online) եղանակով` info@kamurj.am էլեկտրոնային հասցեին կամ Ընկերության Facebook-յան պաշտոնական էջին ուղարկելու միջոցով։

Taking into account the epidemic situation caused by the Coronavirus (COVID-19), the state of emergency declared in the Republic of Armenia, and the priority of protecting the lives and health of employees, the need to ensure safe working conditions for the latters, “KAMURJ” UCO informs:
From 25.03.2020 to 01.04.2020 temporarily suspends the acceptance of loan applications and the provision of all types of loans provided by the Company.
Loan revisions, including applications for COVID-19 infection, are exclusively accepted online by sending an email to info@kamurj.am or the Company's official Facebook page.